Geoblog.pl    mariusz76    Podróże    Kolejny trip rowerowy z Bangkoku do Phuket    Skąd wziąć rower w Bangkoku?
2016

Skąd wziąć rower w Bangkoku?

Tajlandia, Bangkok

Odpowiedź jest prosta! Ze sklepu. Mariusz i Andrzej zakupili rowery w sklepie Probike http://www.probike.co.th/page/contact_us/ na przeciwko Parku Lumpini, o którym dowiedzieli się dzięki blogowi www.mariolawpodrozy.pl

Przy okazji przesyłam serdeczne pozdrowienia!

Wybór padł na rowery trekkingowe marki Trek. Jeden czarny, drugi czerwony:-) Po odliczeniu VAT koszt wyniósł 1800 zł.

Spotkaliśmy się z miłą obsługą i uśmiechnięci udaliśmy się na jazdę próbna po Parku Lumpini.

Mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze jaką rolę odgrywa kultura w interakcjach międzyludzkich. Można się bardzo szybko zorientować, że Tajlandii relacje międzyludzkie są powszechną walutą. Nie możemy oczekiwać, że sprawy będą się toczyć w ten sam sposób jak w naszym kraju. Niczego nie załatwimy okazując zniecierpliwienie i wykazując zadaniowy stosunek. Tutaj uśmiech cierpliwość i uważność na drugą osobę są fundamentalne.

Katarzyna wybrała opcję wynajmu roweru. Wybór padł na http://www.velothailand.com

Koszt tygodniowego wynajmu roweru marki Trek to 1800 BTH plus kaucja 5000BHT.

Wypożyczalnia dysponuje szeroką ofertą rowerów górskich miejskich oraz trekkingowych. Oprócz tego można zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i zasięgać opinii ekspertów.

(gościnnie Katarzyna Richter)

Multimedia (3)