Geoblog.pl    mariusz76    Podróże    Kolejny trip rowerowy z Bangkoku do Phuket    Jazda na spince, czy jazda na luzie?
2016

Jazda na spince, czy jazda na luzie?

Tajlandia, Krabi

Można wstać o 5 rano, wziąć szybki prysznic i o świcie być już po śniadaniu w trasie. Jechać na max, nie widząc świata, by o 10 leżeć już 100 km dalej w basenie kolejnego hotelu. Pójść na kurczaka z ryżem i o 20 leżeć już w łóżku.

Można też wstać o 5 rano, wziąć szybki prysznic i o świcie być już po śniadaniu w trasie. Jechać na luzie do 10, relaksując się na plażach i dojeżdżać do tego samego hotelu przed zmrokiem, ok 18. Pójść na kurczaka z ryżem i o 20 leżeć już w łóżku.

Ale co to za życie?

A można przecież wstać jak biały człowiek o 10, pójść na plażę i w trasę ruszyć o 13, by do kolejnego punktu 100km dalej dojechać na luzie o 22. Następnie pójść na makaron z wołowiną na ostro, otworzyć wino z dziewczyną i pójść spać o 2 w nocy.

Pierwszy wariant przerobiłem z dwoma kolegami 5 lat temu. Spina, stres i nuda. Drugi wariant przerobiłem w lutym podróżując samotnie. Teraz był wariant trzeci, moim zdaniem optymalny :-)

• zdjÄ™cie

mariusz76